Kabin
Asansör kabin tasarımları şık ve kaliteli olması asansör performansı kadar önemli olmaktadır. Kabin tasarımı amaca uygun olmalıdır. Gerekli boyutlara sahip olup, şık ve kaliteli bir yapıya sahip olmalıdır. İşin amacına göre kabin genişliği iyi tespit edilip araştırmalar bu süreçte iyi bir şekilde yapılıp ona uygun bir entegrasyon yapılmalıdır. Firma olarak hiçbir ayrıntı göz ardı edilmeden itina ile çalışmalar sürdürülmektedir. Kabin için yeterli kuyu genişliğinin iyi tespit edilmesi gerekmektedir. Asansör kabini için yeterli genişlikte ve yükseklikte bir kuyuya ihtiyaç duyulacaktır. Bu, yapının düzgün bir şekilde işlemesi için çok önemlidir. Kuyu genişliği iyi bir şekilde ayarlanmadığı takdirde asansör kabini entegrasyon sürecinde ortaya olumsuzluklar çıkacaktır.

Butonlar
Buton tasarımları kullanışlı bir yapıda olmasına özellikle dikkat edilerek yapılmaktadır. Buton tasarımları yapılırken opsiyonel olarak farklı ışıklandırma sistemleri ile yapılırken şık şekilde sizlere sunulmaktadır. Buton asansör için en önemli noktalardan biri olmaktadır. Asansöre binen kişinin kolay ve hızlı bir şekilde hareket etmesi için bir yönlendirme paneli ihtiyaç duyacaktır. Asansörün içine entegre edilecek olan bir buton paneli bu ihtiyaca çözüm bulunacaktır. Butonlar yardımıyla asansöre binen kişi butona basarak gönderilen frekanslar ile istediği kata çıkma imkânına sahip olacaktır. Firmamız Liftur Asansör olarak müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Yapılan çalışmalarda müşteri odaklı olup asansörü kullanacak olan kişilerin en optimal kolaylıkta kullanmasına özen göstermekteyiz. Liftur Asansör olarak size hizmet etmekten onur duyarız.

Kapılar
Asansörün verimli bir şekilde çalışması kadar kapının da verimli bir şekilde çalışması çok önemlidir. Kapıların birbirinden farklı olarak değişik özelliklere sahiptirler. Hız ve performans için de kapı seçimi çok önemlidir. Kapı seçiminde görsellikte ön planda olmalıdır. Asansör şık ve konforlu bir şekilde olduğunda kapı sisteminin yetersiz kalması durumunda tüm yapı anlamını yitirecektir. Kaliteli bir kabinin kaliteli bir kapısı olmalıdır. Günümüzde tasarlanan onlarca tasarım bulunmaktadır. Bunlar tam otomatik veya yarı otomatik olarak değişim göstermektedirler. Yandan tek sürgülü kapı ve çift tarafa doğru açılan kapı sistemleri sahip olan kapılar genelde tercih edilen kapı tipleridir.

Kumanda Tabloları
Üretim yapan işletmelerde makinelerin otomatik olarak kontrol edilmesini sağlayan tablolardır. Kumanda tabloları içinde zaman rölesi, motor koruma rölesi, sigorta, kontaktör, aşırı akım rölesi, faz sırası rölesi, fotosel rölesi, enversör rölesi, düşük gerilim, rölesi, sinyal lambası gibi öğeleri barındırmaktadır.