Firmamız 2006 yılından bu güne ikinci kuşak yöneticileri ile günümüz teknolojisine uygun her tip ve kapasitede Asansör tesis etmekte ve satış sonrası bakım hizmeti yürütülmektedir. Gerek mühendislik kadrosuyla ve gerekse yetişmiş usta kadrosuyla Türkiye’nin her yöresinde montaj yapmaya devam etmektedir. LİFTUR markası ile asansörleriniz EN81 standartlarına uygun Modül B+E kapsamında CE belgelidir. Ayrıca bakım hizmetlerimiz EN 13015 kapsamında yapılmaktadır.

LİFTUR; Yurt genelinde asansör tesis etmektedir. Firmamız İstanbul’da  Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet etmektedir. Liftur Asansör ISO 9001 kalite güvence sistemi belgesine sahiptir. Lİftur asansör olarak onaylanmış kuruluş olan SZUTEST ile çalışmaktayız.

Türkiye Asansör pazarındaki kaliteli ve üstün nitelikli asansör ihtiyaçlarını hızla karşılayabilmek ve cevap verebilmek için dünyanın en iyi asansör parça imalatçılarıyla direkt ilişki kurmuş ve montaj sonrası bakım hizmetlerini ve yedek parça sürekliliğini sağlamaktadır.

Liftur; monşarj asansörlerden hidrolik ve yük asansörlerine, 2,5 m/sn hızlı tam otomatik ve frekans kontrollü asansörlerde dahil olmak üzere her türlü asansör ihtiyaçlarına göre ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktadır.

Liftur; kendine amaç edindiği ‘’Müşteri Memnuniyeti’’ ilkesi ile uluslararası pazarda asansör taahhüt ve montaj hizmetlerine devam etmektedir.

Neden

Liftur Asansör?

  • Deneyimli uzman kadromuz ile firmamız mühendislerince yerinde montaj ve revizyon tespiti.
  • Arızaya en kısa sürede müdahale ve her ayın aynı günleri periyodik bakım.
  • Değişik markalar yedek parça stoku. Değiştirilen parçalara 2 yıl garanti
  • Uygun fiyat ve ödeme kolaylığı.
  • Nöbetçi servislerle tatil günleri de hizmet.