Günümüzde gittikçe gelişen teknolojiler ile daha fazla kolaylık ve daha verimli süreçler gerçekleştirmek mümkün bir hale gelmiştir. Artık her şey daha kısa daha verimli ve daha mantıklı adımlarla gerçekleştirilmektedir. Bununla beraber gerçekleştirilen teknolojilerde buna paralel olarak daha da ileri bir seviyeye gitmektedir. Yapılan işten her anlamda daha fazla verim almak için bu yapı çok önemli olmaktadır. Teknoloji gün geçtikçe daha fazla ilerleyerek daha üst noktalara taşınmaktadır. Olan teknolojilere yeni şeyler eklenerek daha iyi bir şekle getirilerek güncellenmektedir. Asansörler olarak eski zamanlardan günümüze kadar gelen teknoloji arasında çok büyük bir fark olduğu ortadadır. Asansör ilk çıktığı zamanlarda çıkış amacı sadece insanlara rahatlık olsun diye tasarlanmıştır. İnşaat alanında da gelişim artmakla beraber yüksek binalar inşa edilmeye başlandı. Durum böyle olunca da yüksek binalara sadece merdiven ile çıkmak değil de daha kolay bir yapıya ihtiyaç duyuldu. Bu yapının adı da asansör olacaktı. İlk zamanlarda farklı teknolojilerle bir işleyiş gösteren asansörler gün geçtikçe daha pratik çözümlere kavuşmuştur.

Sadece insan taşıma amacıyla değil yük taşıma, engelli insanlar içinde çözümler sunmuştur. Bunların yanında yürüyen merdivenler ile insanlar özellikle alışveriş merkezlerinde daha rahat bir alışveriş keyfine sahip olmaktadırlar. Engelli insanlar için tasarlanan yapılar için engelli insanların engelleri kısmen kaldırıldı. Bu sayede evlerinde rahatça hareket edebilen engelli insanlar, özel ve kamu kuruluşlarında da bu yapılar sayesinde rahatça hareket edebilme imkanına sahip oldular. Yük asansörleri ile işletmeler daha rahat ve hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Ayrıca yük taşımak için elemana ihtiyaç duyulmadan yükleme işlemlerinin kolayca yapmaktadırlar. Bunun yanında işletmelerde yüksek bölgelere erişmek içinde tasarlanan yapılar sayesinde işlemler kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Dijital platformların gelişmesiyle asansörlerde analog yapılardan dijital yapılara geçiş yapmıştadır.

Asansör kabinlerinde ki ışıklandırma sistemleri, şık buton tasarımları ile daha kaliteli ve şık asansör tasarımları yapmak mümkün hale gelmiştir. Bunların yanında herhangi bir acil durumda asansörde kalan kişi için önlemler alınmaktadır. Bu işlemler zamanla, olan bir teknolojinin daha fazla araştırma ve geliştirme çalışmalarının sonunda geliştirilerek yapılmaktadır.

Liftur Asansör olarak size ve sizin firmanıza daima kaliteli ve şık asansörlerimizle hizmetinizde olacağız. Firmanız için en kaliteli ve en uygun asansörü sizin hizmetinize sunarak gerekli bakım ve onarım çalışmaları iyi bir takip ile kontrol edilerek gerekli işlemler uygulanacaktır.

Uzman Ekip

Alanında uzman ekibimizle hizmet sunuyoruz.

Yenilikçi Çözümler

Gelişen teknolojileri sürekli takip ediyor ve çözüm üretiyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetinde hep daha iyisi için kendimizi geliştiriyoruz.